24 Mayıs 2014 Cumartesi

İstanbul deprem oldu SAAT 12:26 24 MAYIS 2014

İstanbul'da bugün deprem meydana geldi. Saat 24 MAYIS 2014 saat 12.26 sıralarında İstanbul'da uzun süren bir sarsıntı yaşandı. İstanbul'da yaşanan deprem diğer illerde de hissedildi. İstanbul'da yaşanan deprem sonrası bir çok vatandaş büyük korku yaşadı. İstanbul'da yaşanan depremin şiddeti ve detaylarını sizlerle paylaşacağız. İstanbul'da da hissedilen deprem hakkında son bilgileri sizlere anında aktaracağız.


İstanbul'da deprem (İstanbul'da korkutan deprem)
İstanbul'da bugün deprem meydana geldi. Saat 12.26 sıralarında İstanbul'da uzun süren bir sarsıntı yaşandı. İstanbul'da yaşanan deprem diğer illerde de hissedildi. İstanbul'da yaşanan deprem sonrası bir çok vatandaş büyük korku yaşadı. İstanbul'da yaşanan depremin şiddeti ve detaylarını sizlerle paylaşacağız. İstanbul'da da hissedilen deprem hakkında son bilgileri sizlere anında aktaracağız.

İstanbul'un bütününde hissedilen deprem büyük korku yarattı. Depremin merkez üssü henüz bilinmiyor... Deprem nedeniyle İstanbullular korku içinde sokaklara fırladı. Depremin uzun sürmesi yaşanan paniği arttırdı. Kısa bir süreliğine telefonlar kilitlendi..

İlk gelen bilgilere göre merkez üssü Ege Denizi olan depremin büyüklüğü 7.2.

2 yorum: